React Developer

DevCors

Máte za sebou už několik projektů v Reactu? Stojíte o práci se super lidmi, kde se nebudete ani vteřinu nudit? Jste náš člověk.

100% remote
Full-time
Jaká je firemní kultura?

Naším mottem je “Team work, dream work” a řídíme se jím, jak jen to jde. Zakládáme si na spokojených týmech a  projekty si vybíráme  tak, aby naše spolupráce fungovala hladce a všichni členové byli dlouhodobě spokojení. "Dream team",  ke kterému se připojíte už spolu maká přes 3 roky.

Jak se ve firmě pracuje?

Děláme vývoj softwarových systémů na klíč. Našim klientům nabízíme vývojářské týmy tak, aby vzájemná spolupráce fungovala co nejlépe. Používáme moderní technologie a dbáme přitom na kvalitu, čitelnost a udržitelnost kódu. Podílíme se na vývoji klientské zóny z oblasti logistiky a dopravy, kterou denně používá desítky tisíc uživatelů po celé Evropě. Pracujeme s microfrontendami a technologiemi React JS, Axios, Redux, TypeScript, Webpack, Material UI, Open API, Keycloak a Azure DevOps.

Co by měl uchazeč splňovat?
  • Zkušenosti s vývojem v Reactu, pár hotových projektů za sebou a především chuť v Reactu denně pracovat.
  • Schopnost spolupracovat v týmu, učit se od kolegů, případně sám kolegy přiučit něco nového. Nehledáme sólistu, ale týmového hráče.
  • Zkušenosti s vývojem webových appek a přehled o moderních technologiích.
  • Angličtinu alespoň na úrovni čtení dokumentace.
Proč mít o místo zájem?
  • Budete pracovat v super týmu opravdu přátelských a pohodových lidí, kteří vždycky poradí a pomůžou.
  • Žádné povinné chození do kanclu! Můžete (a nemusíte) využívat kanceláře v Praze a Brně,  střídat je s prací na home office nebo rovnou najet na full-remote spolupráci.
  • Jste sova nebo ranní ptáče? U nás na tom nezáleží - máme flexibilní pracovní dobu a vašemu režimu rádi vyjdem vstříc.
  • Můžete s námi počítat i do budoucna. Nabízíme dlouhodobou spolupráci na IČO.
  • V kancelářích vždycky najdete něco dobrého na posilnění, neomezený přísun kafe je samozřejmostí.
  • Spoustu se toho naučíte a vyrostete spolu s námi. Rádi vám taky zaplatíme vzdělávací workshopy, akce nebo školení.
Kde se můžete ozvat jako zájemce?

Zaujala vás nabídka? Kontaktní informace naleznete na této stránce.

DevCors vyvíjí webové aplikace na míru a dokáže sestavit tým zkušených a sehraných IT expertů pro všechny typy projektů.

Založení firmy

Zakladatelé firmy jsou Zbyněk Vavroš a Petr Vala.

Zaměření firmy

Společnost DevCors realizuje zakázkový vývoj především webových aplikací. Tým špičkových a sehraných IT developerů dokáže pracovat na všech typech projektů a to rychle a efektivně.

Pracovní kultura

V DevCors neplatí žádné povinné chození do kanceláře. Prostory v kanceláři je však možné využívat či případně střídat s prací na home office nebo rovnou najet na full-remote spolupráci. Dalším plusem je flexibilní pracovní doba. Zároveň se dbá na neustálé zlepšování. Zvykem jsou pravidelné lekce anglického jazyka, firma rovněž hradí různé vzdělávací workshopy, akce nebo školení.

Velikost firmy

Do 40 zaměstnanců a externích pracovníků.