Marketingové nástroje

Seznam populárních marketingových nástrojů, které vám usnadní a zpříjemní vaši práci na dálku.

Ecomail

Ecomail je marketingová platforma pro e‑mailovou a omni‑channel komunikaci. Přes nástroj je možné komunikovat se zákazníky pomocí e-mailu, SMS, Facebooku nebo Instagramu.
Více informací  ➪

Marketing Miner

Marketing Miner je nástroj zaměřující se na získávání marketingových dat o klíčových slovech, doménách a URL adresách. Jedná se o SEO nástroj pro datově orientované markeťáky.
Více informací  ➪

SupportBox

SupportBox je jednoduchý online nástroj, který vyřeší veškerou komunikaci se zákazníky. Všechny e-maily, telefony a live chaty tak lze vyřizovat pohodlně na jednom místě.
Více informací  ➪

Ahrefs

Ahrefs je nástroj na analýzu zpětných odkazů, analýzu konkurence, analýzu obsahu stránek a pro získávání návrhu klíčových slov. Nástroj využijí především SEO specialisti.
Více informací  ➪

Mailchimp

Mailchimp je online služba, která uživatelům umožňuje jednak odesílat newslettery, jednak je také navrhnout. Dále poskytuje například možnost sdílení na sociálních sítích.
Více informací  ➪

Semrush

Semrush je online marketingový nástroj, který využívají především SEO specialisti pro analýzu klíčových slov a to včetně metrik, jako je počet hledanosti klíčových slov.
Více informací  ➪

Sitebulb

Sitebulb je crawler webových stránek, který analyzuje data z pohledu SEO. Díky tomuto nástroji je možné provádět SEO audity, které pomohou k lepší indexaci URLs na webu.
Více informací  ➪

Moz

Moz je SEO nástroj poskytující data, která pomohou zvýšit návštěvnost, hodnocení a viditelnost ve výsledcích vyhledávání. Nástroj využijí rovněž specialisti na linkbuilding.
Více informací  ➪

Surfer

Surfer je marketingový nástroj pro analýzu, tvorbu a optimalizaci obsahu a on-page podle postupů SEO. Nástroj pomůže vylepšovat organickou návštěvnost webových stránek.
Více informací  ➪

MailerLite

MailerLite je platforma pro e-mail marketing. Tento online nástroj umožňuje připravovat automatizované e-mailové kampaně a díky tomu zvyšovat dosah vašeho e-shopu či služby.
Více informací  ➪

Mailjet

Mailjet je nástroj, díky kterému vytvoříte e-mailovou kampaň za pár minut. Předností této platformy je široká nabídka šablon, které vypomůžou k perfektnímu designu e-mailů.
Více informací  ➪

GetResponse

GetResponse je všestranný marketingový nástroj, který pomůže rozesílat e-mailové kampaně, vytvářet webové stránky či automatizovat marketing e-shopu či služby.
Více informací  ➪

Hootsuite

Hootsuite je platforma pro sociální média. Díky tomuto nástroji lze plánovat a publikovat příspěvky na všech sociálních sítích. Obsahuje rovněž statistiky ohledně dosahu.
Více informací  ➪

Kontentino

Kontentino je intuitivní platforma pro sociální média. Pltaforma je navrhnuta pro digitální agentury a jejich klienty. V nástroji lze pohodlně spravovat účty na soc. sítích.
Více informací  ➪

Zendesk

Zendesk je online platforma, která poskytuje zákaznickou péči a to pro různé typy a velikosti firem - internetové obchody, enterprise společnosti či menší lokální podniky.
Více informací  ➪

Freshdesk

Freshdesk je online nástroj pro řešení zákaznického servisu. Podporu pro zákazníky a klienty poskytuje pro všechny kanály - e-mail, zprávy, sociální média či live chat.
Více informací  ➪

ConvertKit

ConvertKit je marketingová platforma pro tvůrce, kde je možné tvořit vstupní stránky, formuláře pro e-mail marketing či prodávat digitální produkty jako jsou e-booky.
Více informací  ➪

EmailOctopus

Online nástroj EmailOctopus je cloudová služba, který vám pomůže s e-mail marketingem. Umožňuje využívat moderní šablony pro e-maily, díky kterým získáte více uživatelů.
Více informací  ➪

Omnisend

Online platforma Omnisend je zaměřena na efektivní tvorbu e-mailů, šablon a SMS zpráv, které vedou ke zvýšení prodejů. Jedná se tak o ideální nástroj pro malé i velké eshopy.
Více informací  ➪

ActiveCampaign

Online nástroj ActiveCampaign vám pomůže s efektivní automatizací e-mail marketingu. Nástroj, který využijí malé, střední i velké firmy, slouží rovněž jako CRM platforma.
Více informací  ➪

Klaviyo

Klaviyo je onlíne nástroj, který je možné napojit na nejpopulárnější e-shopová řešení. Díky automatizaci e-mailů a SMS zpráv dokáží e-shopy zvýšit tržby a počet zákazníků.
Více informací  ➪

ClickCease

ClickCease je nástroj, který umožňuje monitorovat a řídit prokliky na vaše webové stránky. Pomocí patentované algoritmické technologie poskytuje analýzu clickstreamingu.
Více informací  ➪

Hotjar

Hotjar je vizuální online nástroj, který vám prozradí vše o vaší webové stránce a uživatelích, kteří web navštěvují a používají. Zjistíte to, co uživatelé nejčastěji sledují.
Více informací  ➪