Nástroje pro e-mail marketing

Seznam populárních nástrojů pro e-mail marketing, které vám pomohou vytvářet a automatizovat e-mailové kampaně.

Ecomail

Ecomail je marketingová platforma pro e‑mailovou a omni‑channel komunikaci. Přes nástroj je možné komunikovat se zákazníky pomocí e-mailu, SMS, Facebooku nebo Instagramu.
Více informací  ➪

Mailchimp

Mailchimp je online služba, která uživatelům umožňuje jednak odesílat newslettery, jednak je také navrhnout. Dále poskytuje například možnost sdílení na sociálních sítích.
Více informací  ➪

MailerLite

MailerLite je platforma pro e-mail marketing. Tento online nástroj umožňuje připravovat automatizované e-mailové kampaně a díky tomu zvyšovat dosah vašeho e-shopu či služby.
Více informací  ➪

Mailjet

Mailjet je nástroj, díky kterému vytvoříte e-mailovou kampaň za pár minut. Předností této platformy je široká nabídka šablon, které vypomůžou k perfektnímu designu e-mailů.
Více informací  ➪

GetResponse

GetResponse je všestranný marketingový nástroj, který pomůže rozesílat e-mailové kampaně, vytvářet webové stránky či automatizovat marketing e-shopu či služby.
Více informací  ➪

EmailOctopus

Online nástroj EmailOctopus je cloudová služba, který vám pomůže s e-mail marketingem. Umožňuje využívat moderní šablony pro e-maily, díky kterým získáte více uživatelů.
Více informací  ➪

Omnisend

Online platforma Omnisend je zaměřena na efektivní tvorbu e-mailů, šablon a SMS zpráv, které vedou ke zvýšení prodejů. Jedná se tak o ideální nástroj pro malé i velké eshopy.
Více informací  ➪

ActiveCampaign

Online nástroj ActiveCampaign vám pomůže s efektivní automatizací e-mail marketingu. Nástroj, který využijí malé, střední i velké firmy, slouží rovněž jako CRM platforma.
Více informací  ➪

Klaviyo

Klaviyo je onlíne nástroj, který je možné napojit na nejpopulárnější e-shopová řešení. Díky automatizaci e-mailů a SMS zpráv dokáží e-shopy zvýšit tržby a počet zákazníků.
Více informací  ➪