Nástroje a aplikace pro psaní poznámek

Podívejte se na přehled oblíbených online nástrojů a aplikací, kde si můžete psát pracovní, ale rovněž i osobní poznámky, díky kterým nebude zapomínat na důležité věci.

Freelo

Freelo je český online nástroj pro týmovou komunikaci a projektové řízení. Jedná se o nástroj pro freelancery a menší týmy, kterým poskytuje absolutní přehled nad projekty.
Více informací  ➪

Notion

Notion je nástroj pro řízení projektů a psaní poznámek navržený tak, aby pomohl členům společností nebo organizací koordinovat termíny, cíle a úkoly pro vyšší efektivitu.
Více informací  ➪

Trello

Online nástroj Trello pomůže k jednoduchému a efektivnímu řízení lidí a projektů. V tomto nástroji lze vše organizovat pomocí nástěnek a kanban listů, kde lze úkoly přesouvat.
Více informací  ➪

Wrike

Wrike je platforma pro projektový management, který poskytuje uživatelům širokou škálu nástrojů. Tyto možnosti usnadňují správu projektů, organizaci úkolů a plánování v týmu.
Více informací  ➪

Evernote

Evernote je populární online nástroj pro zapisování poznámek. Pomáhá také ukládat dokumenty, webové stránky, fotografie a další informace do digitálních poznámkových bloků.
Více informací  ➪

Miro

Online nástroj Miro slouží k tvorbě a správě projektů. Umožňuje vytvářet digitální tabule, na kterých můžete sdílet myšlenky, plánovat úkoly, zobrazovat data a řídit diskuse.
Více informací  ➪