Nástroje pro týmovou komunikaci

Podívejte se na přehled nejpoužívanějších nástrojů a aplikací, díky kterým můžete komunikovat s celým týmem nebo konkrétním kolegou při práci na dálku.

Freelo

Freelo je český online nástroj pro týmovou komunikaci a projektové řízení. Jedná se o nástroj pro freelancery a menší týmy, kterým poskytuje absolutní přehled nad projekty.
Více informací  ➪

Slack

Nástroj Slack přináší rychlou týmovou komunikaci a spolupráci na jednom místě, díky čemuž můžete udělat více práce, ať už patříte do korporátního podniku nebo menší firmy.
Více informací  ➪

Asana

Asana je nástroj pro správu práce navržený tak, aby pomáhal týmům organizovat, sledovat a řídit jejich práci. Tato platforma je vhodná hlavně pro remote firmy a freelancery.
Více informací  ➪

Confluence

Confluence je online nástroj pro organizaci, sdílení a správu projektů, který pomáhá remote zaměstnancům mezi sebou vzájemně komunikovat a předávat si práci a také poznámky.
Více informací  ➪

Basecamp

Basecamp je jeden z nejoblíbenějších online nástrojů pro řízení projektů. Díky Basecampu můžete vyřižovat veškerou pracovní agendu a komunikaci v týmu na jednom místě.
Více informací  ➪