Online nástroje

Seznam populárních online nástrojů, které vám usnadní a zpříjemní vaši práci na dálku.

Freelo

Freelo je český online nástroj pro týmovou komunikaci a projektové řízení. Jedná se o nástroj pro freelancery a menší týmy, kterým poskytuje absolutní přehled nad projekty.
Více informací  ➪

Ecomail

Ecomail je marketingová platforma pro e‑mailovou a omni‑channel komunikaci. Přes nástroj je možné komunikovat se zákazníky pomocí e-mailu, SMS, Facebooku nebo Instagramu.
Více informací  ➪

Marketing Miner

Marketing Miner je nástroj zaměřující se na získávání marketingových dat o klíčových slovech, doménách a URL adresách. Jedná se o SEO nástroj pro datově orientované markeťáky.
Více informací  ➪

SupportBox

SupportBox je jednoduchý online nástroj, který vyřeší veškerou komunikaci se zákazníky. Všechny e-maily, telefony a live chaty tak lze vyřizovat pohodlně na jednom místě.
Více informací  ➪

Ahrefs

Ahrefs je nástroj na analýzu zpětných odkazů, analýzu konkurence, analýzu obsahu stránek a pro získávání návrhu klíčových slov. Nástroj využijí především SEO specialisti.
Více informací  ➪

Hubspot

HubSpot je moderní software kombinující hned několik nástrojů do jedné jediné výkonné platformy. Základ HubSpotu tvoří bezplatné CRM. Využijí ho především projektoví manažeři.
Více informací  ➪

Webflow

Webflow je nástroj pro tvorbu webu, aniž byste museli cokoliv programovat a kódovat. V tomto online nástroji tvoříte vizuálně celý kód stránky a její napojení na CMS.
Více informací  ➪

Figma

Figma je online nástroj, kteý je populární hlavně mezi designéry navrhujícími například rozhraní aplikací a webů. Umožňuje také týmovou spolupráci na návrzích v reálném čase.
Více informací  ➪

Slack

Nástroj Slack přináší rychlou týmovou komunikaci a spolupráci na jednom místě, díky čemuž můžete udělat více práce, ať už patříte do korporátního podniku nebo menší firmy.
Více informací  ➪

Notion

Notion je nástroj pro řízení projektů a psaní poznámek navržený tak, aby pomohl členům společností nebo organizací koordinovat termíny, cíle a úkoly pro vyšší efektivitu.
Více informací  ➪

Mailchimp

Mailchimp je online služba, která uživatelům umožňuje jednak odesílat newslettery, jednak je také navrhnout. Dále poskytuje například možnost sdílení na sociálních sítích.
Více informací  ➪

Zoom

Zoom je bezpečná a spolehlivá video platforma, která dokáže zajistit všechny komunikační potřeby uživatelů, včetně schůzek, chatu, telefonu, webinářů a online událostí.
Více informací  ➪

Semrush

Semrush je online marketingový nástroj, který využívají především SEO specialisti pro analýzu klíčových slov a to včetně metrik, jako je počet hledanosti klíčových slov.
Více informací  ➪

Sitebulb

Sitebulb je crawler webových stránek, který analyzuje data z pohledu SEO. Díky tomuto nástroji je možné provádět SEO audity, které pomohou k lepší indexaci URLs na webu.
Více informací  ➪

Moz

Moz je SEO nástroj poskytující data, která pomohou zvýšit návštěvnost, hodnocení a viditelnost ve výsledcích vyhledávání. Nástroj využijí rovněž specialisti na linkbuilding.
Více informací  ➪

Surfer

Surfer je marketingový nástroj pro analýzu, tvorbu a optimalizaci obsahu a on-page podle postupů SEO. Nástroj pomůže vylepšovat organickou návštěvnost webových stránek.
Více informací  ➪

Asana

Asana je nástroj pro správu práce navržený tak, aby pomáhal týmům organizovat, sledovat a řídit jejich práci. Tato platforma je vhodná hlavně pro remote firmy a freelancery.
Více informací  ➪

MailerLite

MailerLite je platforma pro e-mail marketing. Tento online nástroj umožňuje připravovat automatizované e-mailové kampaně a díky tomu zvyšovat dosah vašeho e-shopu či služby.
Více informací  ➪

Mailjet

Mailjet je nástroj, díky kterému vytvoříte e-mailovou kampaň za pár minut. Předností této platformy je široká nabídka šablon, které vypomůžou k perfektnímu designu e-mailů.
Více informací  ➪

GetResponse

GetResponse je všestranný marketingový nástroj, který pomůže rozesílat e-mailové kampaně, vytvářet webové stránky či automatizovat marketing e-shopu či služby.
Více informací  ➪

Draftbit

Draftbit je no-code platforma pro tvorbu mobilních aplikací. Díky tomuto nástroji je možné snadno postavit, nadesignovat a poté i dále aktualizovat funkční mobilní aplikaci.
Více informací  ➪

Shopify

Shopify je online platforma pro tvorbu internetových obchodů. V nástroji Shopify lze sestavit e-shop rychle a snadno a prodávat zboží v České republice či po celém světě.
Více informací  ➪

Sketch

Sketch je platforma pro digitální design od vytváření prvních prototypů až po konečný výsledek, který lze prezentovat na webových stránkách, e-shopech či mobilních aplikacích.
Více informací  ➪

Carrd

Carrd je online platforma pro jednoduchou a rychlou tvorbu jednostránkových webových stránek, které jsou designově přívětivé, responzivní a použitelné pro mobilní zařízení.
Více informací  ➪

WordPress

WordPress je open source software, který můžete použít k vytváření webových stránek, blogů nebo jiných aplikací. WordPress má širokou uživatelskou a vývojářskou komunitu.
Více informací  ➪

Hootsuite

Hootsuite je platforma pro sociální média. Díky tomuto nástroji lze plánovat a publikovat příspěvky na všech sociálních sítích. Obsahuje rovněž statistiky ohledně dosahu.
Více informací  ➪

Kontentino

Kontentino je intuitivní platforma pro sociální média. Pltaforma je navrhnuta pro digitální agentury a jejich klienty. V nástroji lze pohodlně spravovat účty na soc. sítích.
Více informací  ➪

Zendesk

Zendesk je online platforma, která poskytuje zákaznickou péči a to pro různé typy a velikosti firem - internetové obchody, enterprise společnosti či menší lokální podniky.
Více informací  ➪

Dropbox

Dropbox je webové úložiště, které využívá cloudu a umožňuje tak uživateli ukládat a sdílet soubory a složky s ostatními uživateli internetu pomocí synchronizace souborů.
Více informací  ➪

Freshdesk

Freshdesk je online nástroj pro řešení zákaznického servisu. Podporu pro zákazníky a klienty poskytuje pro všechny kanály - e-mail, zprávy, sociální média či live chat.
Více informací  ➪

ConvertKit

ConvertKit je marketingová platforma pro tvůrce, kde je možné tvořit vstupní stránky, formuláře pro e-mail marketing či prodávat digitální produkty jako jsou e-booky.
Více informací  ➪

Canva

Canva je online platforma pro grafický design. Nástroj je možné využít k vytváření příspěvků na sociálních sítích, prezentací, plakátů, videí či bannerů. Vytvořit lze i logo.
Více informací  ➪

Todoist

Online aplikace Todoist umožňuje spravovat projekty a úkoly. Tuto to-do aplikaci využijete pro pracovní, ale i osobní organizaci. Do vašeho prostoru můžete přidat další lidi.
Více informací  ➪

Monday

Monday.com je cloudová platforma, která poslouží k řízení projektů, koordinaci týmů, plánování schůzek či komunikaci mezi týmy. Tento nástroj je vhodný pro remote společnosti.
Více informací  ➪

GoodDay

GoodDay je inovativní cloudový nástroj pro zefektivnění práce. Je navržen tak, aby vám pomohl optimalizovat váš pracovní den, abyste mohli dosáhnout, co nejlepšího výsledku.
Více informací  ➪

EmailOctopus

Online nástroj EmailOctopus je cloudová služba, který vám pomůže s e-mail marketingem. Umožňuje využívat moderní šablony pro e-maily, díky kterým získáte více uživatelů.
Více informací  ➪

Omnisend

Online platforma Omnisend je zaměřena na efektivní tvorbu e-mailů, šablon a SMS zpráv, které vedou ke zvýšení prodejů. Jedná se tak o ideální nástroj pro malé i velké eshopy.
Více informací  ➪

ActiveCampaign

Online nástroj ActiveCampaign vám pomůže s efektivní automatizací e-mail marketingu. Nástroj, který využijí malé, střední i velké firmy, slouží rovněž jako CRM platforma.
Více informací  ➪

Klaviyo

Klaviyo je onlíne nástroj, který je možné napojit na nejpopulárnější e-shopová řešení. Díky automatizaci e-mailů a SMS zpráv dokáží e-shopy zvýšit tržby a počet zákazníků.
Více informací  ➪

Trello

Online nástroj Trello pomůže k jednoduchému a efektivnímu řízení lidí a projektů. V tomto nástroji lze vše organizovat pomocí nástěnek a kanban listů, kde lze úkoly přesouvat.
Více informací  ➪

Confluence

Confluence je online nástroj pro organizaci, sdílení a správu projektů, který pomáhá remote zaměstnancům mezi sebou vzájemně komunikovat a předávat si práci a také poznámky.
Více informací  ➪

Wrike

Wrike je platforma pro projektový management, který poskytuje uživatelům širokou škálu nástrojů. Tyto možnosti usnadňují správu projektů, organizaci úkolů a plánování v týmu.
Více informací  ➪

ClickCease

ClickCease je nástroj, který umožňuje monitorovat a řídit prokliky na vaše webové stránky. Pomocí patentované algoritmické technologie poskytuje analýzu clickstreamingu.
Více informací  ➪

Paymo

Paymo je online projektový nástroj, který umožňuje na jedné platformě organizovat tým, spravovat projekty, trackovat odpracovaný čas a vytvářet a spravovat faktury.
Více informací  ➪

Evernote

Evernote je populární online nástroj pro zapisování poznámek. Pomáhá také ukládat dokumenty, webové stránky, fotografie a další informace do digitálních poznámkových bloků.
Více informací  ➪

Miro

Online nástroj Miro slouží k tvorbě a správě projektů. Umožňuje vytvářet digitální tabule, na kterých můžete sdílet myšlenky, plánovat úkoly, zobrazovat data a řídit diskuse.
Více informací  ➪

Loom

Online nástroj Loom poskytne vytvářet rychlé screeny obrazovky, které můžete obohatit vaším zvukovým popisem. Záznam se obratem nahraje na cloud a vytvoří se privátní odkaz.
Více informací  ➪

Costlocker

Costolocker je aplikace ušitá na míru pro agenturní klienty. Tento český nástroj pro měření pracovního času vám rychle prozradí, které projekty vám vydělávají a které nikoliv.
Více informací  ➪

Basecamp

Basecamp je jeden z nejoblíbenějších online nástrojů pro řízení projektů. Díky Basecampu můžete vyřižovat veškerou pracovní agendu a komunikaci v týmu na jednom místě.
Více informací  ➪

Jira

Jira je nástroj, který usnadňuje proces řízení projektů a požadavků a nabízí flexibilní i uživatelské nástroje pro řízení a sledování zaměstnanců při výkonu plnění úkolů.
Více informací  ➪

Rollbar

Rollbar je monitorovací online nástroj pro měření a sledování chyb na webových stránkách. Díky tomuto nástroji rychle vyřešíte jproblémy, které vás mohou stát hodně financí.
Více informací  ➪

Hotjar

Hotjar je vizuální online nástroj, který vám prozradí vše o vaší webové stránce a uživatelích, kteří web navštěvují a používají. Zjistíte to, co uživatelé nejčastěji sledují.
Více informací  ➪

Softr

Softr je online platforma, která pomocí vašich dat v Airtable vytvoří fungující a designově povedenou webovou stránku nebo aplikaci. Začít je možné výběrem té vhodné šablony.
Více informací  ➪

Stripe

Stripe je online platební brána, která si zakládá na jednoduchém rozhraní a ovládání. Toto platební řešení je vhodné pro všechny internetové společnosti různých velikostí.
Více informací  ➪

Zoho Sprints

Zoho Sprints je jednoduchý nástroj pro agilní řízení projektu. Díky tomuto nástroji se můžete spolehnout na rychlejší a efektivnější vytváření produktů a to pomocí sprintů.
Více informací  ➪

Clockify

Clockify je aplikace, která se zaměřuje na trackování času vypracovaných činností. Jedná se o platformu, která je ke stažení zdarma a je vhodná pro menší i větší společnosti.
Více informací  ➪

Smartsheet

Smartsheet je online nástroj, který vám pomůže s řízením projektů, automatizací firemních procesů a škálováním produktů. Nástroj využijí mkt. i vývojové týmy.
Více informací  ➪

GitHub

GitHub je oblíbené uložitště kódu převážně pro open-source projekty. Jedná se o ideální službu, kde ukládat vytvořené kódy a případně spolupracovat s dalšímii programátory.
Více informací  ➪