Projektové nástroje

Seznam populárních projektových nástrojů, které pomohou k rychlejšímu a spolehlivějšímu řízení projektu.

Freelo

Freelo je český online nástroj pro týmovou komunikaci a projektové řízení. Jedná se o nástroj pro freelancery a menší týmy, kterým poskytuje absolutní přehled nad projekty.
Více informací  ➪

Hubspot

HubSpot je moderní software kombinující hned několik nástrojů do jedné jediné výkonné platformy. Základ HubSpotu tvoří bezplatné CRM. Využijí ho především projektoví manažeři.
Více informací  ➪

Slack

Nástroj Slack přináší rychlou týmovou komunikaci a spolupráci na jednom místě, díky čemuž můžete udělat více práce, ať už patříte do korporátního podniku nebo menší firmy.
Více informací  ➪

Notion

Notion je nástroj pro řízení projektů a psaní poznámek navržený tak, aby pomohl členům společností nebo organizací koordinovat termíny, cíle a úkoly pro vyšší efektivitu.
Více informací  ➪

Zoom

Zoom je bezpečná a spolehlivá video platforma, která dokáže zajistit všechny komunikační potřeby uživatelů, včetně schůzek, chatu, telefonu, webinářů a online událostí.
Více informací  ➪

Asana

Asana je nástroj pro správu práce navržený tak, aby pomáhal týmům organizovat, sledovat a řídit jejich práci. Tato platforma je vhodná hlavně pro remote firmy a freelancery.
Více informací  ➪

Todoist

Online aplikace Todoist umožňuje spravovat projekty a úkoly. Tuto to-do aplikaci využijete pro pracovní, ale i osobní organizaci. Do vašeho prostoru můžete přidat další lidi.
Více informací  ➪

Monday

Monday.com je cloudová platforma, která poslouží k řízení projektů, koordinaci týmů, plánování schůzek či komunikaci mezi týmy. Tento nástroj je vhodný pro remote společnosti.
Více informací  ➪

GoodDay

GoodDay je inovativní cloudový nástroj pro zefektivnění práce. Je navržen tak, aby vám pomohl optimalizovat váš pracovní den, abyste mohli dosáhnout, co nejlepšího výsledku.
Více informací  ➪

Trello

Online nástroj Trello pomůže k jednoduchému a efektivnímu řízení lidí a projektů. V tomto nástroji lze vše organizovat pomocí nástěnek a kanban listů, kde lze úkoly přesouvat.
Více informací  ➪

Confluence

Confluence je online nástroj pro organizaci, sdílení a správu projektů, který pomáhá remote zaměstnancům mezi sebou vzájemně komunikovat a předávat si práci a také poznámky.
Více informací  ➪

Wrike

Wrike je platforma pro projektový management, který poskytuje uživatelům širokou škálu nástrojů. Tyto možnosti usnadňují správu projektů, organizaci úkolů a plánování v týmu.
Více informací  ➪

Paymo

Paymo je online projektový nástroj, který umožňuje na jedné platformě organizovat tým, spravovat projekty, trackovat odpracovaný čas a vytvářet a spravovat faktury.
Více informací  ➪

Evernote

Evernote je populární online nástroj pro zapisování poznámek. Pomáhá také ukládat dokumenty, webové stránky, fotografie a další informace do digitálních poznámkových bloků.
Více informací  ➪

Miro

Online nástroj Miro slouží k tvorbě a správě projektů. Umožňuje vytvářet digitální tabule, na kterých můžete sdílet myšlenky, plánovat úkoly, zobrazovat data a řídit diskuse.
Více informací  ➪

Loom

Online nástroj Loom poskytne vytvářet rychlé screeny obrazovky, které můžete obohatit vaším zvukovým popisem. Záznam se obratem nahraje na cloud a vytvoří se privátní odkaz.
Více informací  ➪

Costlocker

Costolocker je aplikace ušitá na míru pro agenturní klienty. Tento český nástroj pro měření pracovního času vám rychle prozradí, které projekty vám vydělávají a které nikoliv.
Více informací  ➪

Basecamp

Basecamp je jeden z nejoblíbenějších online nástrojů pro řízení projektů. Díky Basecampu můžete vyřižovat veškerou pracovní agendu a komunikaci v týmu na jednom místě.
Více informací  ➪

Jira

Jira je nástroj, který usnadňuje proces řízení projektů a požadavků a nabízí flexibilní i uživatelské nástroje pro řízení a sledování zaměstnanců při výkonu plnění úkolů.
Více informací  ➪

Stripe

Stripe je online platební brána, která si zakládá na jednoduchém rozhraní a ovládání. Toto platební řešení je vhodné pro všechny internetové společnosti různých velikostí.
Více informací  ➪

Zoho Sprints

Zoho Sprints je jednoduchý nástroj pro agilní řízení projektu. Díky tomuto nástroji se můžete spolehnout na rychlejší a efektivnější vytváření produktů a to pomocí sprintů.
Více informací  ➪

Clockify

Clockify je aplikace, která se zaměřuje na trackování času vypracovaných činností. Jedná se o platformu, která je ke stažení zdarma a je vhodná pro menší i větší společnosti.
Více informací  ➪

Smartsheet

Smartsheet je online nástroj, který vám pomůže s řízením projektů, automatizací firemních procesů a škálováním produktů. Nástroj využijí mkt. i vývojové týmy.
Více informací  ➪