To-do nástroje a aplikace

Podívejte se na přehled nejlepších to-do aplikací a online nástrojů, které vám pomohou s každodenní pracovní agendou. Mějte práci a vaše úkoly plně pod kontrolou.

Freelo

Freelo je český online nástroj pro týmovou komunikaci a projektové řízení. Jedná se o nástroj pro freelancery a menší týmy, kterým poskytuje absolutní přehled nad projekty.
Více informací  ➪

Notion

Notion je nástroj pro řízení projektů a psaní poznámek navržený tak, aby pomohl členům společností nebo organizací koordinovat termíny, cíle a úkoly pro vyšší efektivitu.
Více informací  ➪

Asana

Asana je nástroj pro správu práce navržený tak, aby pomáhal týmům organizovat, sledovat a řídit jejich práci. Tato platforma je vhodná hlavně pro remote firmy a freelancery.
Více informací  ➪

Todoist

Online aplikace Todoist umožňuje spravovat projekty a úkoly. Tuto to-do aplikaci využijete pro pracovní, ale i osobní organizaci. Do vašeho prostoru můžete přidat další lidi.
Více informací  ➪

Monday

Monday.com je cloudová platforma, která poslouží k řízení projektů, koordinaci týmů, plánování schůzek či komunikaci mezi týmy. Tento nástroj je vhodný pro remote společnosti.
Více informací  ➪

GoodDay

GoodDay je inovativní cloudový nástroj pro zefektivnění práce. Je navržen tak, aby vám pomohl optimalizovat váš pracovní den, abyste mohli dosáhnout, co nejlepšího výsledku.
Více informací  ➪