Vývojové nástroje

Seznam populárních nástrojů pro vývoj, které vám usnadní a zpříjemní práci při tvorbě webů či aplikací.

Webflow

Webflow je nástroj pro tvorbu webu, aniž byste museli cokoliv programovat a kódovat. V tomto online nástroji tvoříte vizuálně celý kód stránky a její napojení na CMS.
Více informací  ➪

Draftbit

Draftbit je no-code platforma pro tvorbu mobilních aplikací. Díky tomuto nástroji je možné snadno postavit, nadesignovat a poté i dále aktualizovat funkční mobilní aplikaci.
Více informací  ➪

Shopify

Shopify je online platforma pro tvorbu internetových obchodů. V nástroji Shopify lze sestavit e-shop rychle a snadno a prodávat zboží v České republice či po celém světě.
Více informací  ➪

Carrd

Carrd je online platforma pro jednoduchou a rychlou tvorbu jednostránkových webových stránek, které jsou designově přívětivé, responzivní a použitelné pro mobilní zařízení.
Více informací  ➪

WordPress

WordPress je open source software, který můžete použít k vytváření webových stránek, blogů nebo jiných aplikací. WordPress má širokou uživatelskou a vývojářskou komunitu.
Více informací  ➪

Rollbar

Rollbar je monitorovací online nástroj pro měření a sledování chyb na webových stránkách. Díky tomuto nástroji rychle vyřešíte jproblémy, které vás mohou stát hodně financí.
Více informací  ➪

Softr

Softr je online platforma, která pomocí vašich dat v Airtable vytvoří fungující a designově povedenou webovou stránku nebo aplikaci. Začít je možné výběrem té vhodné šablony.
Více informací  ➪

GitHub

GitHub je oblíbené uložitště kódu převážně pro open-source projekty. Jedná se o ideální službu, kde ukládat vytvořené kódy a případně spolupracovat s dalšímii programátory.
Více informací  ➪